Annenize Özel Bir Hediye!

Cuma, Aralık 18, 2009, 22:22
Yazı başlıklarının gönderildiği tarih Yaşam kategori ve 2 Yorumlar şimdiye kadar.

Anneler Günü’nde annenize verdiğiniz değeri anlatmanın en iyi yolu ona hoş bir sürpriz yapmak ve üstün teknolojili Hotpoint-Ariston bulaşık makinelerinden birini hediye etmek olabilir.
Tasarımı ve fonksiyonel özellikleriyle fark yaratan yeni Hotpoint-Ariston bulaşık makineleri, hem annenizin hem sizin tüm gereksinimlerinizi karşılamak için solo ve ankastre “tam” veya “yarı” entegre olmak üzere, 3 programlıdan 12 programlıya kadar geniş bir seçenek sunuyor. Siz de annenizi düşünüp, tasarım ve teknoloji harikası bir Hotpoint-Ariston bulaşık makinesine sahip olmasını sağlayarak, onu sevindirin.

Flexipower motordan, kiri algılayan sensör sistemleri ve hareket edebilen raflara kadar en iyi sonuç için tasarlanan birçok benzersiz özellik sayesinde, Hotpoint-Ariston bulaşık makineleri beklentilerin tam karşılığını veriyor.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Flexipower motor
Yeni Hotpoint-Ariston bulaşık makineleri için otomobil motoru gibi esnek ve ihtiyaç olduğunda daha güçlü çalışabilecek bir motor geliştirildi. Flexipower motor, hızını ve basıncını kullanıcının yıkama ihtiyaçlarına göre ayarlayabiliyor.

Sensör sistemi
Özel bir sensör sistemiyle çalışarak en gelişmiş teknolojiyi kullanan Hotpoint-Ariston bulaşık makineleri, bulaşıklardaki kir miktarını kendi tespit ediyor. Böylece makine en etkin temizlik için gerekli su miktarını, program süresini ve durulama süresini ayarlayarak, her yıkamada minimum su ve enerji tüketimini garantiliyor.

AAA enerji sınıfı
Hotpoint-Ariston bulaşık makinelerinin yıkama performansı, enerji tüketimi ve kurutma verimliliği açısından “AAA (toleranssız)” enerji sınıfına sahip olması, çevre kaynaklarının korunmasına katkıda bulunuyor.

Sessiz çalışma

Yıkama performansından ödün vermeden, gürültü kirliliğini önlemek fikriyle yeniden tasarlanan Hotpoint-Ariston bulaşık makinelerinde ses seviyesi, 45 desibel (A)’in de altına iniyor.

Dual-space raf sistemi
Dual-Space sistemi sayesinde üst sepet, doluyken bile rahatça yukarı aşağı hareket edebiliyor.

Multi sistem sepetler
Hareketli ve katlanabilen raflar sayesinde bulaşıkların cinsine göre daha uygun kullanım alanı sağlanıyor.

Yeni nesil bulaşık makinelerinde ön plana çıkan özel programlar;

Günlük 60 dakika programı
6-9 kişilik yemek takımları için en ideal yıkama programı sadece 60 dakika gibi bir sürede bulaşıkları özenle yıkıyor.

Yarım yük
Az miktarda bulaşık yıkanması istenilen durumlarda bulaşık miktarına göre gerekli deterjan ve su miktarı ayarlanıyor. Böylece; hızlı ve ekonomik yıkama gerçekleşiyor

Hızlı 25 dakika
Çok kirli olmayan bulaşıklar için tasarlanmış olan özel program sayesinde günlük az kirli bulaşıklar 25 dakikada yıkayarak hem zamandan hem de su ve enerjiden tasarruf ediliyor.

Duo yıkama
Bu program sayesinde aynı yıkama programı içinde üst sepette kristaller gibi hassas bulaşıklar özenli fakat etkili bir su basıncı ile yıkanırken, alt sepette ise en kirli tencere ve tava gibi bulaşıklar tüm kirlerinden arındıracak kadar kuvvetli bir şekilde yıkanıyor.

Bebek programı
Torino Üniversitesi tarafından sertifikalandırılan bu program bulaşıklardaki tüm bakterilerin tamamen arındırıyor.

Kristal programı
Kristal programı narin ve özel ince malzemeden yapılmış bulaşıkları hassas bir şekilde fakat etkili bir su basıncıyla özenle yıkıyor.

Yanıt verebilirsiniz, veya geri izleme yapabilirsiniz.

2 yanıt var - “Annenize Özel Bir Hediye!”

  1. melis gamze söyle Salı, Nisan 27, 2010, 11:10

    ben çok bayıldım aneme aldım şu anda kullanıyor

  2. melis gamze söyle Salı, Nisan 27, 2010, 11:13

    teşekkürler  ariston .  seni cok seviyorum.     senin sayende annem mutlu oldu

Yanıt bırak

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.