Mükemmel bir jean pantolon nasıl alınır?

Pazartesi, Aralık 28, 2009, 23:52
Yazı başlıklarının gönderildiği tarih Moda, Trend Defileler kategori ve 0 Yorum şimdiye kadar.

jeanMükemmel bir jean pantolon nasıl alınır?
Geniş paçalı, yüksel bel ve taşlanmış jean.. Size yakışan hangisi?

Geniş paçalı, yüksel bel ve taşlanmış jean.. Bu üç jean pantolon trendi skinny-jean trendini yavaşlatıyor.

“Üstündeki harika bir jean” iltifatını almak sandığınız kadar zor değil.. Jean alacaksanız bir numaralı öneri: Jean’i denediğiniz sırada tanımadığınız birinden “Üstündeki harika bir jean” iltifatını alıyorsanız almaktan çekinmeyin.

Geniş paçalar
Geniş paçalı jean alırken yüksek bel olmasına dikkat edin. Topuklarınıza kadar olan geniş paçalı jeanlar sizin daha uzun görünmenizi sağlar. Markaların sonbahar koleksiyonunda bu tür modelleri bulabileceksiniz. Bacaklara doğru genişleyen skinny-jeanler de bazı kadınların kendini daha zayıf hissetmesini sağlayabiliyor. V yaka mevsimlik bir tişört ile oldukça uyumlu olabiliyor. Yüksek bel, geniş paçalı pantolonlar oldukça şık olarak değerlendiriliyor. Geniş paçalı jeanlerin değişik konseptlerde hazırlanmış olanları da bulunuyor.

Jena alırken denemekten korkmayın, mavi, koyu, saran ya da geniş jenaleri deneyin. Jeanlerinizi plartform ya da babetlerinizle deneyin. En sevdiğiniz, içinizin ısındığı jeani alın. jeanle beraber hangi kıyafeti giyeceğiniz önemli.. Starların hangi jeanleri nasıl kıyafetlerle giydiklerine de dikkat edin.

Yüksek bel / Skinny
Çoğu genç kız yüksel bel jean trendine kapılmış durumda.. Skinny jeaninizi terletmeyen ve rahat hareket edebilmenizi sağlayan türden olmasına özen gösterin. Taşlanmış ya da tek renk jeanlerden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Taşlanmış
Bir denim klasikçisiyseniz kesinlikle taşlanmış ya da renklendirilmiş jeanler size göre değil. Ancak belki de değişim zamanı gelmiştir, taşlanmış ya da renklendirilmiş jeanlere de göz atabilirsiniz. Bu sizin daha yeni ve taze bir görüm elde etmenizi sağlayabilir.

iVillage

Yanıt verebilirsiniz, veya geri izleme yapabilirsiniz.

Yanıt bırak

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.