Sportif şıklık trendleri

Cumartesi, Eylül 26, 2009, 23:46
Yazı başlıklarının gönderildiği tarih Moda, Trend Defileler kategori ve 0 Yorum şimdiye kadar.

Sportif şıklık trendleri
Günlük yaşam ve spor giyimin yenilikçi ve özgün markası Rodi, geniş koleksiyonu ile gençlerin olduğu kadar kendini genç hisseden sportmen ve dinamik ruha sahip herkes için 2006�2007 kış trendlerini ve temalarını belirledi.

Rodi Club, College Camp, Elit Sport ve Mix Magic olmak üzere dört farklı ana konseptten oluşan Rodi Koleksiyonu�nda birbirinden şık ve farklı trendleri bir arada bulacaksınız.

Genç kuşak Rodi Club şıklığıyla tanışıyor…

Genç kuşağın vazgeçilmezi Rodi, bu kış yepyeni çizgiler taşıyan casual koleksiyonu “Rodi Club” ile günlük hayatınızı rahat ve şık çizgiler ile donatıyor. Koleksiyonda yer alan chino, kadife ve gabardin pantolonlar, gömlekler ve kazaklar beylerin, kadife takımlar, trench coatlar ve kaşe pantolonlar ise genç bayanların şıklığına farklı yorumlar getirecek.

Gençlerin yeni gözdesi, Rodi College Camp

Rodi�nin her kış sezonu yeni moda akımlarına göre şık ve spor bir tema haline dönüştürerek tasarladığı “College Camp” konsepti, sonbahar kış sezonu için hem hafta sonu hem de hafta içi rahatlıkla giyilebilecek tasarımlar sunuyor. Üniversite öğrencilerinin genç ve dinamik hayatlarına renk katmak için hazırlanan koleksiyon, oldukça canlı ve neşeli renklerden oluşuyor. Kargo pantolonlar ve eteklerin yanı sıra arma baskılı örmelerden oluşan pamuklu kazaklar, çizgili pololar, Rodi Trendy Denim koleksiyonu ile birleşerek genç kuşağın moda trendlerine dönüşüyorlar.

Spor şıklığın yeni adı, Rodi Elit Spor

Özgün stiliyle şık ve şehirli bir tarzın tüm detaylarını yansıtan Rodi, rahat ve şık tasarımlarıyla şimdi kışa yumuşak bir geçiş sağlıyor� Kışa hazırlanan soğuk ve serin, keyifli sonbahar günlerinde şık ve sportif görünmeniz için yaratılan “Elit Spor” koleksiyonu, genellikle ufak baskılar ve armaların kullanıldığı tasarımlar, hafta içi iş yerinde ve günlük hayatta kullanılabileceği gibi hafta sonu doğa ile iç içe olunacak anlarda rahatlığınız ve dinamizminiz için yaratıldı.

Rodi Mix Magic’ten mistik dokunuşlar ve baharat kokuları

Geçmiş ve günümüz moda dünyasının sönmeyen yıldızı spor

Yanıt verebilirsiniz, veya geri izleme yapabilirsiniz.

Yanıt bırak

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.